ПОИСК:

Открытый разговор


З Новим роком, шановні однопартійці!

Народно-трудовому союзу України


Шановні соратники!
Дорогі друзі!


Щиро вітаю вас із Новим роком.

Від усього серця бажаю, щоб у кожен дім, в кожну оселю він увійшов тільки з радісними звістками, принісши із собою світлу надію на краще, непохитну впевненість у наших спільних здобутках.

Не маю сумніву, що цей рік стане якісно новим етапом у роботі партійних організацій, у розбудові місцевих осередків, утвердженні авторитету НТСУ. Попереду на нас чекає складна, копітка робота, якій кожен з нас має віддати весь свій досвід, енергію й наснагу. Переконаний, що разом ми здолаємо всі труднощі росту і впевнено підемо до досягнення своїх стратегічних цілей, спрямовуючи зусилля на створення суспільства, де пануватимуть ідеали соціальної справедливості, поваги до прав і свобод людини.

Нехай завданням кожного партійця стане наполеглива повсякденна робота, спрямована на зміцнення Української держави, піднесення економіки країни, підвищення добробуту людей, утвердження добра й гуманізму.
Нехай для кожного з вас рік, що наближається, стане щасливим. Зичу міцного здоров’я, благополуччя й миру вам і вашим рідним!


З повагою,
Голова Народно-трудового
союзу України
М.Ф. Песоцький

13.08.2018
Кем быть?
24.08.2017
КЕМ БЫТЬ?
 
Copyright © 2004-2005
Н.Ф. Песоцкий
Разработка © Reklama.LG.UA
Система © Sanitarium
Главная   ¤   Общественная деятельность
Выступления и интервью   ¤   Статьи   ¤   Книги
Открытый разговор   ¤   Ссылки
META - Украина. Украинская поисковая система