ПОИСК:

Общественная деятельность


Толока на “Прогресі”

Від минулого нам у спадок лишилося чимало такого, від чого варто відмовитися. Але є і таке, що слід зберегти і передати нащадкам.

Описание
На суботнику

“Великий почин”, “комуністичний суботник”, “червона субота” – так колись називалися акції, коли люди добровільно збиралися у неробочий час, щоб разом попрацювати, благоустроїти своє місто чи селище, двір або територію підприємства, зробити добрі справи.

Зараз до таких акцій поступово починають повертатися, винайшовши для них більш сучасну назву, на кшталт “днів навколишнього середовища”. І при цьому якось призабулося, що мова йде про віковічний чудовий звичай нашого народу на ймення “толока”.

В одну з весняних субот до такої толоки вдалися працівники комбінату “Прогрес”, до яких дружньо приєдналися керівники Держкомрезерву і ЦК галузевої Профспілки.

Легендарна колода, за честь носити яку разом з Іллічем змагалося кілька поколінь “твердих іскровців”, на цей раз була представлена у символічному вигляді і виявилася по плечу не тільки Миколі Федоровичу Песоцькому й Михайлу Васильовичу Галичу, а й усім іншим учасникам.

А потім вони взялися за лопати, метли, пензли – і надали всій території комбінату “Прогрес” справді травневого святкового вигляду. Що ж до директора підприємства Юрія Миколайовича Тернікова, ініціатора цього “великого почину”, то він згадав молодість, коли професійно вправлявся з кермом автомобіля, і став на цей день водієм газонокосарки. Почин, вартий наслідування!

13.08.2018
Кем быть?
24.08.2017
КЕМ БЫТЬ?
 
Copyright © 2004-2005
Н.Ф. Песоцкий
Разработка © Reklama.LG.UA
Система © Sanitarium
Главная   ¤   Общественная деятельность
Выступления и интервью   ¤   Статьи   ¤   Книги
Открытый разговор   ¤   Ссылки
META - Украина. Украинская поисковая система