ПОИСК:

Народно-трудовой союз Украины


Зі святами, шановні однопартійці!

Щиро вітаю усіх своїх соратників по партії з Новим 2009 роком та Різдвом Христовим.

Рік, що залишається позаду, приніс України і її народу нові важкі випробування. Нелегким він був і для нашої партії, яка працювала в умовах фактичної узурпації влади політичними силами, що представляють інтереси сучасних олігархічних кланів. І все ж сьогодні я можу зі впевненістю констатувати: ми зберегли партійні осередки по всій Україні і щодня дбали про їхнє організаційне зміцнення, про поповнення своїх лав.

Жоден із вас не був байдужим спостерігачем подій у тяжкий період економічної й політичної кризи, народженої діями українських можновладців. Наші партійці організовували численні акції протесту проти незаконних, грабіжницьких дій влади в Луганську й Луганській області, в інших регіонах країни. Представники НТСУ брали участь у місцевих виборах. Партія була ініціатором і активним учасником процесу об’єднання лівих та лівоцентристських політичних сил не лише в України, але й у межах СНД.

Попереду у нас з вами багато роботи. Переконаний, що діяльність кожного члена Народно-трудового союзу України й надалі буде спрямована на утвердження у суспільстві наших ідей та ідеалів, на захист прав та інтересів людини праці. Наша найпочесніша місія залишається незмінною. Це – служіння людям.

Напередодні свят, що наближаються, від імені Політбюро й Центрального комітету НТСУ бажаю усім своїм товаришам по партії незламності духу, міцного здоров’я, щастя, добробуту.

Затишку й злагоди у ваших родинах, добра й миру Україні та її народу!

З Новим роком!

Зі світлим Різдвом Христовим!

З повагою,

голова Народно-трудового

союзу України М.Ф. Песоцький





13.08.2018
Кем быть?
24.08.2017
КЕМ БЫТЬ?
 
Copyright © 2004-2005
Н.Ф. Песоцкий
Разработка © Reklama.LG.UA
Система © Sanitarium
Главная   ¤   Общественная деятельность
Выступления и интервью   ¤   Статьи   ¤   Книги
Открытый разговор   ¤   Ссылки
META - Украина. Украинская поисковая система