ПОИСК:

В СНГ


Перший крок до співпраці

Однією з помітних подій в розвитку міжнародного співробітництва виявилася перша після розпаду СРСР Міжнародна конференція керівників органів державних резервів країн СНД, яка проходила 18-19 червня 2003 року в Санкт-Петербурзі.

Описание
Учасники конференції

Основним завданням Конференції стало вироблення шляхів конструктивної співпраці між країнами, що колись обслуговували єдину систему державного резерву Радянського Союзу. Адже до розпаду СРСР в країні існувала єдина система державних резервів, яка згодом була розділена за територіальним принципом. «У ряді випадків розріз відбувся «по живому», – сказав керівник Російського федерального агентства з державних резервів Олександр Григор'єв в інтерв'ю «Російській газеті». – Так, вся наукова і учбова база виявилася на території Росії, а потужності з виробництва ряду видів стратегічної сировини – в інших державах. Не можна сказати, що ми працюємо в повній ізоляції один від одного. Але в той же час, на мій погляд, наша майбутня співпраця повинна стати більш системною».

На думку Голови Держкомрезерву України Миколи Песоцького, існує потреба в тому, щоб доповнити взаємостосунки між держрезервами СНД за рахунок реалізації матеріальних цінностей або їх придбання в ході співпраці. За його словами, Держкомрезерв визначить підприємства-агенти в Росії, які лобіюватимуть інтереси України по закупівлі і реалізації товарів.

Підсумком міжнародної конференції стало ухвалення Положення «Про Консультативну раду керівників органів державних резервів в країнах Співдружності Незалежних Держав». Головою Консультативної ради на цьому етапі було обрано генерального директора Росрезерву Олександра Григор'єва. Основними задачами Ради є:

- забезпечення взаємодії органів державних резервів з теоретичних і практичних питань в області формування, зберігання, обслуговування і використування матеріальних цінностей державного резерву;

- розвиток торговельно-економічної і науково-технічної співпраці;

- сприяння в забезпеченні матеріально-технічними цінностями робіт, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;

- сприяння професійному навчанню, стажуванню і підвищенню кваліфікації кадрів в органах державних резервів.

Описание
Учасники конференції

Учасники конференції домовилися, що зустріч керівників органів держрезервів країн СНД проходитиме щорічно. За пропозицією Голови Держкомрезерву України Миколи Песоцького, підтриманого іншими делегаціями, чергова міжнародна конференція керівників органів держрезервів країн СНД відбудеться в третій декаді травня 2004 року в Києві.

Прес-служба Держкомрезерву України

Ресурси Держави, № 4 (5), 2004 р.

13.08.2018
Кем быть?
24.08.2017
КЕМ БЫТЬ?
 
Copyright © 2004-2005
Н.Ф. Песоцкий
Разработка © Reklama.LG.UA
Система © Sanitarium
Главная   ¤   Общественная деятельность
Выступления и интервью   ¤   Статьи   ¤   Книги
Открытый разговор   ¤   Ссылки
META - Украина. Украинская поисковая система